احتمال هم‌بازی شدن حامد بهداد و نوید محمدزاده در فیلم جدید جیرانی

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

احتمال هم‌بازی شدن حامد بهداد و نوید محمدزاده در فیلم جدید جیرانی

تاریخ انتشار : 24 / 06 / 1396
احتمال هم‌بازی شدن حامد بهداد و نوید محمدزاده در فیلم جدید جیرانی
مجله اينترنتي پرستو
فریدون جیرانی به اولین قسمت از سری جدید برنامه «سینما دو» آمد و درباره فیلم جدیدش با عنوان «آشفتگی» توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برنامه «سینما دو»، نخستین قسمت از سری جدید برنامه «سینما دو» با حضور مهمانان مختلف و گزارش ویژه ای از نوزدهمین جشن سینمای ایران؛ پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن شبکه دو سیما شد.

 

آغازگر این قسمت از برنامه پخش مصاحبه ضبط شده ای از زنده یاد علی حاتمی پیرامون سینمای ایران بود.

 

حامد عنقا؛ مجری این برنامه در فصل جدید «سینما دو» یکی از تفاوت های عمده سری جدید برنامه با فصل پیشین آن را پخش زنده برنامه دانست که موجب پویایی و طراوت بیشتر آن خواهد شد.

 

همچنین خزاعی مجری پیشین این برنامه در ارتباطی تلفنی از تمرکز ویژه اش به عنوان تهیه کننده در پروژه سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا به عنوان دلیل عدم حضورش در «سینما دو» یاد کرد و در پاسخ به حضور این فیلم  در جشنواره سی و ششم فجر کیفیت فیلم را مهم تر از حضور آن در این جشنواره ذکر کرد.

 

نوزدهمین جشن سینمای ایران زیر ذره بین «سینما دو»

 

پرداختن به نوزدهمین جشن سینمای ایران که روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه با کش و قوس هایی در خصوص مکان برگزاری آن اتفاق افتاد؛ یکی از بخش های این برنامه را تشکیل می داد. بنابراین پس از پخش گزارشی از برگزاری نوزدهمین جشن سینمای ایران، حامد عنقا با مدیرعامل خانه سینما؛ منوچهر شاهسواری وارد ارتباطی تلفنی شد و خواستار توضیحاتی پیرامون حاشیه های جشن امسال و ناهماهنگی های صورت گرفته در مورد مکان برگزاری و دعوت های صورت گرفته شد.

 

شاهسواری در این باره توضیح داد: ما علاقمندیم در ابتدا به مخاطبان خود اعلام کنیم بدون شما هیچ کاری از ما برنمی آید و دوم اینکه به خودمان بگوییم بدون ارتقای کیفیت آثار ارتباط با مخاطب صورت نمی گیرد. خانه سینما باید به معیشت و مشکلات زندگی و زیست هنرمندان سینما توجه کند این اولویت ماست اما نمی توانیم بدون دستیابی به کیفیت آثار سینمایی به این مهم دست پیدا کنیم.

 

وی درخصوص بی نظمی های موجود در مراسم هم به برگزاری آن در فضای باز با توجه به ظرفیت بیشتر آن اشاره کرد که ایجاد مشکلاتی را اجتناب ناپذیر می کند و ادامه داد: متاسفانه مشکلات اجرایی هم وجود داشت که گاهی دلیل آن پرداختن به مسائل پیش پا افتاده ای است که باعث می شود مشکلاتی در برگزاری مراسم پیش آید. بسیاری از همکاران ما کارت دریافت نکردند که من از این بابت از دوستان عذرخواهی می کنم.

 

گزارشی ویژه از پرداختن به چرایی مشکلات اجرایی که سال هاست همراه این جشن است بخش بعدی این برنامه بود. مشکلاتی که بخشی از مهمترین آنها امسال به صورت صندلی های خالی فراوان، مشکلات فنی حین اجرا، دیر رسیدن مجری و ... خود را نشان داد و سپس عنقا در ادامه صحبت های خود با مدیرعامل خانه سینما به پرسیدن این پرسش پرداخت که چرا نمی توانیم برای جشنی که به تاریخ برگزاری آن واقفیم برنامه‌ریزی کنیم؟

 

شاهسواری پاسخ داد: این اتفاق همیشه نمی افتد متاسفانه امسال با مشکلاتی روبرو شدیم که برنامه ریزی ها را بهم ریخت. این مساله نیازمند سعه صدر ویژه ای است. برای چنین ظرفیتی از مهمانان عموما از ورزشگاه ها استفاده می شود چون سالن ها محدودیت های خاص خود را دارند. امیدوار بودیم در باشگاه انقلاب امسال جشن را برگزار کنیم اما مشکلاتی مانع این امر شد.

 

همچنین گزارشی از بازیگران تقدیر شده در نوزدهمین جشن سینمای ایران و مقایسه آن با برگزیدگان جشن های منتقدان ، حافظ و سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر عنوان بخش بعدی این برنامه را تشکیل می داد.

 

زرین دست؛ من گران ترین فیلمبردار سینما نیستم

 

علیرضا زرین دست؛ از فیلمبرداران صاحب سبکِ سینمای ایران مهمان دیگر این برنامه بود که با حامد عنقا به گفت و گو پرداخت و در خصوص ابداعات تاثیرگذارش در عرصه فیلمبرداری گفت: من چندان به این «اولین ها» اعتقادی ندارم. مهم این است که پلان گرفته شده و روش فیلمبرداری آن درست باشد و در این زمینه به پلانی از فیلم «حکم» به کارگردانی مسعود کیمیایی اشاره کرد و افزود: این که دوربین برای اولین بار زیر آب رفته و یا چندمین بار است که این اتفاق می افتد مهم نیست بلکه تاثیرگذاری این حرکت در پلان ضبط شده است که مهم است و اینکه خلاقیت در جای مناسبی به کار برده شود.

 

حامد عنقا با اشاره فیلم «پری» که علیرضا زرین دست بابت آن موفق به دریافت سیمرغ بلورین شد، مطرح کرد: گویا شما و داریوش مهرجویی چندان تمایلی به همکاری با یکدیگر ندارید و زرین دست پاسخ داد: فکر نمی کنم این طور باشد. ما همیشه روابط خیلی صمیمانه ای داشته ایم. تنها اختلافی هم که به وجود آمد به دلیل وجود شخصی بود که در امور مالی دست داشت و مشکلاتی ایجاد کرده بود. بعد از آن هم عدم همکاری ما به دلیل ایجاد نشدن فرصت های لازم و تداخل با سایر پروژه های کاریم اتفاق افتاد.

 

او در خصوص پروژه «بوی پیراهن یوسف» هم که نیمی از فیلمبرداری آن را انجام داده بود و با قطع پروژه، عزیز ساعتی ادامه آن را پی گرفتند؛ توضیح داد: شاید به این دلیل بود که پیشنهاد خودم را به روش نامناسبی به آقای حاتمی کیا ابراز کردم چون آن زمان مهارت مطرح کردن نظرات مخالف را نیاموخته بودم. ذات سینما به دلیل گروهی بودن به گونه ای است که حرکات شما باید مدیریت شده و با هوشمندی اتفاق بیفتد چون تاثیرگذاری بیشتری دارد.

 

وی در خصوص جشن خانه سینما گفت: چرا به این مراسم می گویند جشن، روز ملی سینما اسم بسیار با ارج و قربی است. این مراسم که جشن نیست چون آثار سینما را در یک سال گذشته ارزیابی می کنیم و به نظرم شباهتی به جشن ندارد.

 

زرین دست در پاسخ به این پرسش حامد عنقا که آیا شما گران ترین مدیر فیلمبرداری کشور هستید؟ پاسخ داد: خیر، گران شاید باشم اما دوستان و همکاران دیگری هم هستند که دستمزدهای بالاتری دریافت می کنند.

 

احتمال هم بازی شدن «حامد بهداد» و «نوید محمدزاده» در فیلم جدید جیرانی

 

این برنامه در ادامه میزبان فریدون جیرانی به عنوان فیلمنامه نویس بود. جیرانی در این صحبت ها ابتدا در خصوص اولین همکاری خود با صدرعاملی توضیحاتی ارائه داد. سپس عنقا به عنوان یک فیلمنامه نویس پرکار از جیرانی در دهه ۶۰ نام برد؛ فردی که اسمش روی بسیاری از سناریوها نیست.

 

جیرانی اظهار کرد: من عنوان «بازنویسی فیلمنامه» را به عنوان یک حرفه جا انداختم. «گل های داودی» را من بازنویسی کردم و رسول صدرعاملی آن را ساخت. زمانی فیلمنامه هایی را از من می خریدند اما نمی خواستم اسمم ذکر شود. من و اصغر عبداللهی از تاریخی به بعد حدود سه سال فیلمنامه ها را بازنویسی می کردیم.

 

در انتها جیرانی درباره فیلم جدیدش با عنوان «آشفتگی» توضیحاتی ارائه داد و گفت: فیلمنامه این اثر متعلق به خودم است و تاکنون با حامد بهداد و نوید محمدزاده صحبت کرده ام اما حضورشان در فیلمم قطعی نیست که اگر قطعی شود این دو بازیگر در «آشفتگی» با یکدیگر هم بازی می شوند.

 

 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید