این برنامه جای جنجال‌های سیاسی نیست!

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

این برنامه جای جنجال‌های سیاسی نیست!

تاریخ انتشار : 06 / 06 / 1396
این برنامه جای جنجال‌های سیاسی نیست!
مجله اينترنتي پرستو
تهیه‌کننده برنامه «زاویه» با بیان اینکه نقد عالمانه خط قرمز خاصی ندارد، گفت: در برنامه «زاویه» دیدگاه‌های عالمانه مطرح می‌شود و جای جنجال‌های سیاسی و رقابت‌های جناحی نیست.

به گزارش ایسنا، برنامه «زاویه» پس از وقفه‌ای چند ماهه به دلیل تغییر کنداکتور برنامه‌های نوروز و سپس پخش برنامه‌های انتخاباتی و مناظره‌ها، از اواخر تیر ماه بار دیگر به آنتن شبکه چهار سیما بازگشت.

 

حسین مروی ـ تهیه‌کننده برنامه «زاویه» ـ در گفت‌وگو با ایسنا درباره تاثیراتی که این وقفه نسبتاً کوتاه مدت بر این برنامه داشته است، گفت: طبیعتاً این وقفه تا اندازه‌ای روی «زاویه» اثر گذاشت و ارتباط مخاطبان با برنامه را تحت شعاع قرار داد. در طول مدت این وقفه تلاش کردیم تا در اتاق فکر برنامه روی موضوعات مختلف تمرکز و با افراد مختلف در این باره مشورت کنیم که در نهایت هم به یک ارزیابی کلی از موضوعاتی رسیدیم که می‌خواستیم در برنامه «زاویه» به آنها بپردازیم.

 

او که پیشتر پرداختن به موضوعات روز و مورد نیاز قشر فرهیخته و نخبه جامعه و دعوت از نمایندگان طیف‌های مختلف و افراد صاحب‌نظر را از مهمترین اهداف برنامه «زاویه» برشمرده بود، درباره تحقق این اهداف توضیح داد: تلاش کردیم در این مدت هرچه بیشتر به این اهداف نزدیک شویم. هنوز هم یکی از مهمترین هدف‌های ما این است که از دیدگاه‌های مختلف برای حضور در برنامه دعوت کنیم تا بتوانیم نقدهای عالمانه از نگاه‌های مختلف داشته باشیم. 

 

مروی ادامه داد: در چند برنامه اخیر هم که به موضوعاتی همچون تلقی مشروطه‌خواهان از آزادی و حریم خصوصی پرداخته شد، نشان دادیم که توانستیم چهره‌های مهمی را به قاب تلویزیون بیاوریم؛ البته از افراد دیگری هم برای حضور در برنامه دعوت کردیم، اما بنا به دلایل مختلفی این اتفاق نیفتاد.

 

این تهیه‌کننده همچنین درباره ساختار درست برنامه‌های مناظره‌ای در سیما به بیان توضحیاتی پرداخت و گفت: «زاویه» یکی از برنامه‌های مناظره‌ای سیما محسوب می‌شود و موضوعات مختلفی را به ویژه‌ در حوزه علوم انسانی به چالش می‌کشد. مهمترین اصل مناظره در تلویزیون این است که باید سازمان صداوسیما و خود برنامه اصل بی‌طرفی را رعایت کند و دیگر اینکه از نمایندگان تفکرات مختلف برای حضور در مناظره دعوت کند. اگر این دو اصل رعایت شود مناظره‌ها برای مردم جذاب خواهند شد؛ اینکه مردم ببینند دیدگاه‌های مختلفی در برنامه‌های مناظره حضور دارند که گاهی تفکرات آنها را نیز حمایت می‌کنند، برایشان بسیار جالب است.

 

مروی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون در پخش مناظره‌های به دلیل تضارب آرای طرفین با مشکلی مواجه شده‌اند، با بیان اینکه نقد عالمانه خط قرمز خاصی ندارد، اظهار کرد: تا به حال مشکلی نداشته‌ایم؛ چراکه خود مهمان‌های برنامه ظرفیت بالایی دارند و خط قرمزهای رسانه را می‌شناسند. در برنامه «زاویه» دیدگاه‌های عالمانه مطرح می‌شود و جای جنجال‌های سیاسی و رقابت‌های جناحی نیست.

 

او در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: همان‌طور که در خود برنامه‌ هم این موضوع را بارها عنوان کرده‌ایم، از اینکه علاقه‌مندان و اندیشمندان، به ما موضوعی را پیشنهاد دهند، استقبال می‌کنیم. از همه مخاطبان صاحب‌نطر دعوت می‌کنم که چه در زمینه طرح موضوع و چه در زمینه معرفی کارشناسان و افراد نخبه ما را راهنمایی کنند. در حال حاضر نیز شرایطی فراهم شده است که مخاطبان می‌توانند به صورت آنلاین در زمان پخش برنامه، سوالات و نظراتشان را مطرح کنند و ما نیز آن را در برنامه اعلام می‌کنیم.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,برنامه زاویه

 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید