جزییات حادثه هولناک دو سر بریده شده در تهران

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

جزییات حادثه هولناک دو سر بریده شده در تهران

تاریخ انتشار : 26 / 05 / 1396
جزییات حادثه هولناک دو سر بریده شده در تهران
مجله اينترنتي پرستو
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران جزییات حادثه هولناک دو سر بریده در تهران را تشریح کرد.

محمد شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در روز 11 مردادماه سال جاری دو سر بریده که دچار سوختگی هم بودند در خیابان شیخ بهایی کشف شد. در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که سرهای پیدا شده متعلق به آقا و خانمی است که آثار شلیک گلوله به سر هر 2 نفر آنها مشهود بود و قاتل یا قاتلین به منظور عدم شناسایی هویت این زن و مرد جوان اقدام به سوزاندن آنها کرده‌اند. برهمین اساس موضوع سریعا به پلیس آگاهی تهران و دادسرای امور جنایی تهران اعلام و بررسی ها آغاز شد.

 

وی افزود: با تشکیل پرونده در دادسرای جنایی و همکاری پلیس آگاهی و با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته محدوده محل کشف سرهای بریده شده موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو شاسی بلند شدیم که ساعاتی قبل از کشف سرها در نزدیکی محل توقف داشته است. همچنین  در ادامه تحقیقات قسمت‌های دیگری از بقایای متعلق به جسد زنی پیدا شد که در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که اعضای بدن کشف شده در سطل های زباله متعلق به بدن یکی از مقتولین پرونده است.

 

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده، پیرمرد 75 ساله ای شناسایی شد که بنا بر اظهارات همسایگانش با همسر، پسر و عروسش زندگی می‌کرد اما از چند روز پیش و به صورت ناگهانی پسر و عروسش به نام‌های احمد و الهه دیگر در محل زندگی شان مشاهده نشدند. لذا تحقیقات در خصوص علت غیبت احمد و الهه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

 

شهریاری یادآور شد: با توجه به شواهد بدست آمده در خصوص احتمال اطلاع این پیرمرد از جنایت و با هماهنگی بازپرس پرونده، کارآگاهان به محل سکونت این پیرمرد مراجعه کرده و در اولین مرحله موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو سواری شاسی بلند دقیقا مشابه خودرو شاسی بلند شناسایی شده در تصاویر دوربین‌های مداربسته محدوده کشف سرهای بریده شدند و با توجه به قوی شدن احتمالات در خصوص ارتکاب جنایت توسط ناپدری احمد، بازرسی از محل سکونت این شخص در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و با حضور تیم‌های تخصصی و تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل، آثار وقوع جنایت در محل کشف و پیرمرد (ناپدری احمد)  به ناچار لب به اعتراف گشود و روز گذشته به قتل پسرخوانده  (پسر باجناقش بود و او را به فرزندخواندگی قبول کرده بود) و عروسش اعتراف کرد.

 

شهریاری گفت: متهم(دارای 4 لیسانس است) در اعترافاتش اعلام کرده که  از مدت‌ها قبل با احمد اختلاف داشتیم چون او معتاد شدید به شیشه و کراک شده بود و تمام وسایل زندگی را می‌برد و می‌فروخت.  ما بچه دار نمی‌شدیم و احمد فرزند خواهر همسرم بود که ما از کودکی او را به خانه خود آورده و بزرگ کرده بودیم. از چند روز پیش از جنایت تنش و درگیری مابین ما بیشتر شد به گونه ای که احمد حتی همسرم را کتک زد و به همین دلیل همسرم را در هشتم مرداد ماه  به خانه خواهرش فرستادم و من با احمد و همسرش در خانه تنها شدیم. همان روز احمد دوباره شروع به فحاشی و شکستن در و ضربه به دیوار کرد و به داخل آشپزخانه رفت و می‌خواست به اتاق خودش برگردد که من در را باز کردم و سریع تیراندازی کردم؛ افتاد روی زمین و رفتم جلو و تیر دوم را به سرش زدم. زن احمد با شنیدن صدای تیراندازی آمده بود که ببیند چه شده تا از لای در بیرون آمد با تیر به سینه‌اش زدم. وقتی رفتم داخل دیدم روی تخت افتاده که تیر دوم را به سرش زدم و کارش تمام شد. سپس با اره برقی که از قبل در خانه بود شروع کردم به تکه تکه کردن قسمت های بدن احمد و پس از آن همسرش. از روز جنایت در خانه تنها هستم و موضوع را به هیچ کس نگفتم و از آن روز همسرم هنوز به منزل نیامده است.

 

وی افزود: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب هر 2 جنایت، قرار بازداشت موقت صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

شهریاری در پایان گفت: متهم از نظر روحی و روانی در سلامت کامل است و سابقه مصرف روانگردان هم ندارد ولی با این حال ما از پزشکی قانونی خواستیم که وی را معاینه کند. وی انگیزه خود از تکه تکه کردن اجساد را جابه جایی راحتتر اجساد عنوان کرده و  سرها را اتش زده تا  هویت شان مشخص نشود.

 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید