انتقال پنجره‌ی فعلی با یک کلید میانبر به یک دسکتاپ مجازی

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

انتقال پنجره‌ی فعلی با یک کلید میانبر به یک دسکتاپ مجازی

تاریخ انتشار : 03 / 04 / 1396
انتقال پنجره‌ی فعلی با یک کلید میانبر به یک دسکتاپ مجازی
مجله اينترنتي پرستو

دسکتاپ های مجازی (Virtual Desktops) قابلیتی اساسی در ویندوز 10 است. اپلیکیشن های ثالث به شما اجازه می‌دهند دسکتاپ های مجازی را نام‌گذاری کنید و بدون گشتن بین همه‌ی آن‌ها مستقیم به یکی از آن‌ها بروید. میانبرهای کیبورد درون برنامه، خاصیت مهمی برای دسکتاپ های مجازی هستند. برای انتقال یک پنجره به یک دسکتاپ مجازی، شما ابتدا باید به Task View بروید. zVirtualDesktop برنامه‌ای برای ویندوز است که به شما اجازه می‌دهد با یک کلید میانبر پنجره‌ی فعلی را به دسکتاپ مجازی منتقل کنید.

 

لازم نیست ابتدا به Task View بروید، می‌توانید پنجره‌ی فعلی را به یک دسکتاپ مجازی منتقل کنید و روی آن سوییچ کنید.همچنین به‌جای این کار، می‌توانید پنجره را منتقل کنید ولی روی دسکتاپ فعلی باقی بمانید. این برنامه همچنین از کلیدهای میانبر برای پین کردن اپلیکیشن ها پشتیبانی می‌کند و اجازه می‌دهد برای هر دسکتاپ یک تصویر پس‌زمینه جدا انتخاب کنید.

 

zVirtualDesktop را دانلود و اجرا کنید. این برنامه یک نشانگر عددی به قسمت system tray (پایین سمت راست صفحه در ویندوز) اضافه می‌کند که نشان می‌دهد الآن روی کدام دسکتاپ هستید. اپلیکیشن های دیگری هم این کار را انجام می‌دهند درنتیجه این قابلیت، zVirtualDesktop را خاص نمی‌کند.

پنجره‌ی فعلی را منتقل کنید

وقتی‌که اپلیکیشن در حال اجراست، شما با این میانبر پنجره‌ی فعلی را به یک دسکتاپ مجازی منتقل کنید:

 

Win+Alt+Desktop Number

 

اگر می‌خواهید پنجره را منتقل کرده و روی آن سوییچ کنید از این میانبر استفاده کنید:

 Win+Ctrl+Alt+Desktop Number

 

این برنامه تنها به شماره‌های روی قسمت Number pad کیبورد پاسخ می‌دهد. اگر می‌خواهید یک پنجره را به دسکتاپ شماره 3 منتقل کنید، بایستی 3 را روی قسمت پد شماره‌ها فشار دهید و اعداد بالای حروف کیبورد کار نخواهند کرد.

 

ساخت دسکتاپ مجازی , دسکتاپ های مجازی

انتقال پنجره‌ی فعلی با یک کلید میانبر به یک دسکتاپ مجازی

 

برای دسکتاپ های مجازی تصاویر پس‌زمینه‌ی متفاوت قرار دهید

Win 10 Virtual Desktop Enhancer یک برنامه‌ی محبوب است که دسکتاپ های مجازی را در ویندوز 10 بهتر می‌کند. یکی از قابلیت‌های آن اجازه می‌دهد برای دسکتاپ های مجازی مختلف تصاویر پس‌زمینه‌ی متفاوت قرار دهید. متأسفانه این برنامه رابط  کاربری گرافیکی ساده‌ای ندارد. در این زمینه zVirtulaDesktop  برتری دارد چون اجازه می‌دهد با یک رابط کاربری گرافیکی ساده برای دسکتاپ های مجازی مختلف تصاویر پس‌زمینه‌ی متفاوت قرار دهید.

 

روی آیکون این برنامه در system tray (پایین سمت راست ویندوز) راست کلیک کنید و Settings را انتخاب کنید. به تب Wallpaper بروید و تصویر پس‌زمینه‌ای را که می‌خواهید برای هر دسکتاپ تعیین کنید، انتخاب کنید.

 

ساخت دسکتاپ مجازی , دسکتاپ های مجازی

ایجاد دسکتاپ مجازی

 

پین (Pin) و آنپین (Unpin) کردن اپلیکیشن ها

ویندوز 10 اجازه می‌دهد اپلیکیشن ها و پنجره‌ها را در یک دسکتاپ مجازی پین کنید. zVirtualDesktop  باعث می‌شود این کار را با یک کلید میانبر انجام دهید و پنجره یا اپلیکیشن فعال فعلی را به یک دسکتاپ پین کنید.

 

برای پین/آنپین کردن یک پنجره از این میانبر استفاده کنید

Alt+Win+Z

برای پین/آنپین کردن یک اپلیکیشن از این میانبر استفاده کنید

Alt+Win+A

تمام پنجره‌ها را به دسکتاپ فعلی منتقل کنید

 

zVirtualDesktop همچنین به شما اجازه می‌دهد تمام پنجره‌هایی را که در دسکتاپ های مختلف باز هستند، به دسکتاپ فعلی بیاورید. برای این کار کلید میانبری وجود ندارد. باید روی آیکون اپلیکیشن در tray راست کلیک کنید و از منو گزینه‌ی bring all windows here را انتخاب کنید.

 

ساخت دسکتاپ مجازی , دسکتاپ های مجازی

دسکتاپ مجازی

 

zVirtualDesktop غنی از قابلیت است. بعضی از این قابلیت‌ها در ویندوز 10 وجود دارند؛ مثل سوییچ کردن به دسکتاپ بعدی یا قبلی. بقیه قابلیت‌ها ولی واقعاً باعث تقویت کارایی دسکتاپ های مجازی ویندوز 10 می‌شوند.

 

اگر کار با میانبرهای کیبورد برای شما آسان نیست یا یک رابط کاربری گرافیکی برای پین کردن اپ ها و پنجره‌ها می‌خواهید، به تنظیمات zVirtualDesktop بروید. پنل تنظیمات این برنامه تب‌های Hotkey، Pinned Applications وPinned Windows دارد که می‌توانید تنظیمات آن‌ها را تغییر دهید.

منبع:digiro.ir
اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید