افتخاری و کل هیات‌مدیره استقلال رفتنی شدند/حضور یک بانو در بین 5 مدیر جدید

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

افتخاری و کل هیات‌مدیره استقلال رفتنی شدند/حضور یک بانو در بین 5 مدیر جدید

تاریخ انتشار : 12 / 03 / 1396
افتخاری و کل هیات‌مدیره استقلال رفتنی شدند/حضور یک بانو در بین 5 مدیر جدید
مجله اينترنتي پرستو
شکست سنگین تیم استقلال مقابل العین امارات باعث شد تا مسئولان رده بالای ورزش کشور به فکر تغییرات کلی در این باشگاه بیفتند. 

به گزارش فارس،شکست سنگین تیم استقلال در مقابل العین امارات و زیر سوال رفتن فوتبال ایران مقابل تیم های عربی باعث شد تا عملا روند تغییرات در استقلال شکل و بوی جدی به خود بگیرد. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که تا پیش از باخت سنگین استقلال در امارات قرار بود تغییرات در استقلال تنها به اضافه شدن یکی دو مدیر منجر شود اما شکست تلخ استقلال و حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا مسئولان ورزش کشور در راستای خواسته هواداران این تیم به فکر تغییرات کلی‌تری در باشگاه پرطرفدار پایتخت بیفتند.

 

پس از درگذشت منصور پورحیدری و غیرقانونی بودن هیات مدیره باشگاه استقلال و نیز اعتراض شدید هواداران این تیم از مدتها پیش به دلیل حضور مدیران ناکارآمد و غیر تخصصی در این باشگاه،وزارت ورزش و جوانان با گزینه های خود جلساتی را برگزار و با 5 نفر به توافق رسیده و حتی احکام آنها صادر شده که قرار است به زودی آنها را معرفی نماید. شنیده می شود در هیات مدیره جدید استقلال،1 عضو از پیشکسوتان، 2 عضو اقتصادی، 1 عضو سیاسی به عنوان رییس هیات مدیره و یک نفر به عنوان مدیرعامل عضویت دارند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که روز گذشته در جلسه علنی مجلس برخی از نمایندگان به وزیر ورزش به خاطر نتیجه عجیب استقلال در امارات تذکر کتبی داده و از وی خواستند در این زمینه ورود کند.

 

بنا بر سیاست های دولت دوازدهم مبنی بر استفاده بیشتر از زنان و جوانان در رده های مدیریتی،یک زن و یک جوان در میان اعضای جدید حضور دارند.همچنین 5 عضو جدید هیات مدیره از افراد خوش نام و باسابقه حوزه تخصصی خود بوده و ضمن آشنایی با ورزش،در گذشته همکاری با باشگاه استقلال نداشته اند. 

 

به گزارش فارس،در برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت اعضای هیات مدیره جدید، توسعه زیربنایی،حرفه ای سازی آکادمی تیم‌های پایه و استفاده از مربیان بزرگ خارجی در تیم بزرگسالان به چشم می خورد.  

 

در این برنامه و آسیب شناسی مشکلات و معضلات استقلال توسط اعضای جدید،به نارضایتی هواداران استقلال از سبک بازی این تیم طی دهه گذشته اشاره شده و به بررسی مقایسه ای میان حضور مربیان خارجی و صاحب سبک در استقلال و پرسپولیس (طی 20سال گذشته) پرداخته شده است و موفقیتهای امروز پرسپولیس را حاصل حضور بیشتر مربی خارجی و تفکرات آنها و نیز سبک به روز شده تیم می دانند.  

 

این گزارش و آسیب شناسی اعضای هیات مدیره جدید،صحت،سقم و راستی آزمایی خود را این روزها پس از شکست سنگین استقلال مقابل العین نشان داده و عملا با این نتیجه کسب شده و تفکر مدیران جدید،طی روزهای آینده منتظر تغییرات اساسی در حوزه مدیریتی استقلال و  حتی احتمال حضور مربی نامدار خارجی در جمع آبی‌پوشان خواهیم بود.

 

درخشش تیم ملی فوتبال و پرسپولیس با مربیان خارجی و صاحب سبک و از آن طرف باخت سنگین منصوریان با استقلال و بازتاب منفی بین المللی به خصوص در سطح کشورهای حوزه خلیج فارس،گرایش هواداران استقلال را نیز به سمت استفاده از مربی خارجی بیش از گذشته کرده است. 

 

گفته می شود مهمترین تاکید سلطانی فر به معاونان خود برای انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید و مذاکره با این اعضا ،اتخاذ ساختارهای به روز فوتبال دنیا در جهت اداره این باشگاه و عدم دخالت وزارت ورزش در امور اجرایی بوده و برنامه های اعضای جدید در همین راستا است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس،در تغییراتی که طی روزهای آینده در استقلال اتفاق خواهد افتاد پیرامون کادر فنی آبی پوشان هم تصمیم گیری خواهد شد و البته مدیرعامل جدید این باشگاه نظر نهایی خود را اعلام خواهد کرد.با توجه به آسیب شناسی وزارت ورزش بابت نتایج دو تیم پرطرفدار ایرانی قطعا گزینه خارجی مورد بررسی آنها قرار می گیرد و در کنار علیرضا منصوریان برنامه های آنها نیز گرفته خواهد شد.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید