آیت‌الله غروی : نقش هاشمی در انتخاب رهبری ثابت کرد که آیت‌الله به فکر مصلحت نظام است

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

آیت‌الله غروی : نقش هاشمی در انتخاب رهبری ثابت کرد که آیت‌الله به فکر مصلحت نظام است

تاریخ انتشار : 13 / 11 / 1395
آیت‌الله غروی : نقش هاشمی در انتخاب رهبری ثابت کرد که آیت‌الله به فکر مصلحت نظام است
مجله اينترنتي پرستو
آیت‌الله غروی درباره نقش آیت‌الله هاشمی در انقلاب گفت: بعد از فوت امام، آیت‌الله هاشمی نگذاشتند خلا رهبری حس شود. ایشان در انتخاب رهبری در مجلس خبرگان نقش ویژه و مهمی را اجرا کردند و ثابت کردند که اصلا به منافع خود فکر نمی‌کنند و فقط به صلاح نظام فکر می‌کنند.

 آیت‌الله محمد غروی در گفت‌و‌گو با ایلنا، در مورد نقش آیت‌الله هاشمی در قبل و بعد از انقلاب اسلامی گفت: آیت‌الله هاشمی یکی از افرادی بود که از اول نهضت پا به پای امام و نظام بود و همچنین مورد اطمینان امام بودند. ایشان بسیاری از خطرات را به جان خرید و ریسک‌های بسیار زیادی کرد. در آن زمان افراد زیادی پیرو امام بودند و تفکر امام را قبول داشتند و با تفکر‌ انقلاب و امام همراه بودند و‌ با جریان انقلاب حرکت می‌کردند.

 

او افزود: آیت‌الله هاشمی وظیفه مهمی در جریان انقلاب و پیروزی آن بر عهده داشتند و همین نقش مهم و ویژه را بعد از انقلاب نیز بر عهده داشتند و آن به خوبی ایفا کردند. آیت‌الله هاشمی قبل از انقلاب حدودا پنج سال در زندان به سر بردند که در برخی موارد خطر اعدام ایشان نیز وجود داشت. آیت‌الله هاشمی مورد اطمینان امام بودند و از ایشان دستور می‌گرفتند و اجرا می کردند و نقش های زیادی در برهه های مختلف قبل و بعد انقلاب به عهده داشتند و نقش خود را بخوبی در جریان انقلاب ایفا کردند.

 

غروی خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم، دانشگاهیان، مراجع و خواص در پیشبرد آرمان‌های انقلاب نقش داشتند اما آیت‌الله هاشمی جزو خواصی بودند که نقش ویژه‌ای در‌ انقلاب ایفا کردند. قبل از انقلاب وقتی که وزارتخانه‌ها به فرمان امام در اعتصاب بودند و وزارت نفت هم اعتصاب کرده بود، حضرت امام به آیت‌الله هاشمی دستور دادند تا بعنوان نماینده ایشان مساله اعتصاب در وزارت نفت را بررسی کند تا اگر به صلاح کشور است، این بخش اعتصاب نکند و به فعالیت خود ادامه دهد زیرا بیم این می‌رفت که به صادرات نفت ضربه وارد شود و این به ضرر کشور باشد.

 

او تصریح کرد: ایشان تمام زندگی خود را صرف انقلاب کردند و همواره خطرات زیادی ایشان را تهدید می‌کرد اما ایشان تمام سعی خود را کردند که نظام با موفقیت به حیات خود ادامه دهد.

 

آیت الله غروی با اشاره به نگاه آیت‌الله هاشمی در مورد جمهوریت نظام گفت: ایشان همان نگاهی را به مقوله جمهوریت داشتند که حضرت امام داشتند و همین‌طور بعد از امام نگاه ایشان منطبق با نظر رهبری و مردم‌سالاری دینی بود. بعد از فوت امام، آیت‌الله هاشمی نگذاشتند خلا رهبری حس شود. ایشان در انتخاب رهبری در مجلس خبرگان نقش ویژه و مهمی را اجرا کردند و ثابت کردند که اصلا به منافع خود فکر نمی‌کنند و فقط به صلاح نظام فکر می‌کنند. ایشان با ورود به مساله انتخاب رهبری نقش به سزایی در انتخاب رهبری داشتند و معتقد بودند که آیت‌الله خامنه‌ای رهبر شایسته‌ای برای کشور است


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید