آیت‌الله هاشمی درباره صلاحیت روحانی با رهبری صحبت کرده بود؟

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

آیت‌الله هاشمی درباره صلاحیت روحانی با رهبری صحبت کرده بود؟

تاریخ انتشار : 13 / 11 / 1395
آیت‌الله هاشمی درباره صلاحیت روحانی با رهبری صحبت کرده بود؟
مجله اينترنتي پرستو

حسین مرعشی، رییس کارگروه استان‌های شورای‌عالی سیاستگذاری و عضو شورای مرکزی حزب کارگران در باب انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم می گوید: مصوبه حزب کارگزاران این است که در انتخابات آتی نیز از نامزدی شخص آقای روحانی حمایت کنیم.

 

*برجام متعلق به روحاني و تجربه‌اي موفق است اما مدل برجام بايد در همه مسائل كشور ارايه شود. همان‌طور كه گفتم رييس‌جمهور بايد بتواند ظرفيت نيروي انساني كشور را با اراده محكم خود همسو كند و حمايت رهبري را نيز در اين باره به دست آورد.

 

*آقاي روحاني در حال حاضر تجربه كافي دارد و مي‌تواند در دوره دوم دولت قوي‌تري هم داشته باشد و برنامه‌هاي خود را به نتيجه برساند. چرا كه هنوز برنامه‌هاي ايشان نيمه تمام است و به نتيجه رساندن آن، چهار سال ديگر زمان مي‌خواهد.

 

*روحاني وضعيت مناسبي بين مردم دارد و مي‌تواند آراي لازم را كسب كند اما حضور مجدد وي در حاكميت با چالش‌هايي مواجه است. روحاني بايد يا خود رييس‌جمهور شود يا شخصي را به قدرت برساند كه برنامه‌هاي ناتمام دولت يازدهم را به ثمر برساند. در اين صورت روحاني تبديل به يك سرمايه اجتماعي مهم در نظام جمهوري اسلامي خواهد شد. اينكه چه فردي بايد پس از روحاني رييس‌جمهور شود را تنها خود ايشان مي‌تواند معين و مشخص كند.

 

*هاشمي راجع به تبليغات دولت نظري انتقادي داشت و آن را كافي نمي‌دانست. در اين باره چند بار تذكر هم داد. دو ماه قبل از فوت آيت‌الله رفسنجاني، آقاي نهاونديان رييس دفتر آقاي روحاني هم خدمت ايشان آمد و گزارش‌هايي از فعاليت تبليغاتي دولت ارايه داد اما آقاي هاشمي قانع نشد و معتقد بود اقدامات دولت، خوب براي مردم بيان نشده است.

 

*آقاي هاشمي هيچ‌وقت در مورد صلاحيت روحاني صحبتي با رهبري نداشت. تصميم‌گيري در اين مورد در حيطه قدرت هيچ كدام از دستگاه‌هاي حاكميت نيست و تنها رهبري مي‌تواند درباره آن نظر دهد.

 

*حرف‌هايي اين روزها درباره رفتن پسران ايشان به كاخ‌هاي سفيد و صدام مي‌شود كه كاملا دروغ است. اگر صدام عقلش مي‌رسيد و قبل از هجمه به كويت با ايشان مشورت مي‌كرد، قطعا هاشمي وي را از اين ماجراجويي برحذر مي‌داشت.

 

*هاشمي تا آخر هم مي‌گفت در بين روحانيون موجود ايران هيچ گزينه‌اي براي رهبري، بهتر از آقاي خامنه‌اي وجود نداشت.

 

*آقاي ميرسليم اهل ديكته كردن نظرات خود به ديگران است.

 

*آقاي هاشمي معتقد بود دولت بايد اهتمام بيشتري به امر توليد كند و آن را راه بيندازد اما با اقداماتي كه امسال از سوي دولت براي فعال‌سازي صنايع راكد آغاز شد. نظرش مثبت شد. ايشان اقدامات امسال دولت در توجه به توليد را بسيار مفيد ارزيابي مي‌كرد. هر چند معتقد بود كه دولت بايد زودتر اين كارها را مي‌كرد.

 

*ايشان در هر جمعي كه قرار مي‌گرفت برتري استعداد و هوشش را مي‌توانست به رخ بكشد. كمتر اتفاق افتاده است كه ايشان در جمعي قرار گيرد و نفردوم باشد، بلكه برتري خود را مي‌توانست نشان دهد و خود به خود به لحاظ شخصيتي و استعداد اين برتري را به رسميت مي‌شناختند. بعد از انقلاب و در مسائل مملكت‌داري هم كه هر كسي با آقاي هاشمي ملاقات كرده و مطلبي را منتقل كرده متوجه شده است كه سرعت انتقال و درك آقاي هاشمي چقدر فوق‌العاده است.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید