قلعه نویی:با قبول درخواست منصوریان خیانت می‌کردم

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

قلعه نویی:با قبول درخواست منصوریان خیانت می‌کردم

تاریخ انتشار : 20 / 09 / 1395
قلعه نویی:با قبول درخواست منصوریان خیانت می‌کردم
مجله اينترنتي پرستو
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در دو سال گذشته اذیت شدم و مسائلی را دیدم که باورشان برایم دشوار بود اما دیروز به بازیکنانم افتخار کردم.

  به کزارش کاپ؛امیر قلعه نویی درباره دیدار روز گذشته تیمش برابر استقلال تهران و پیروزی در آن مسابقه حساس اظهار داشت: در ابتد جا دارد روز تاجگذاری آقا امام زمان را بر محبان آن حضرت تبریک بگویم. باید بگویم بازی دیروز در فضای بسیار خوبی برگزار شد و وظیفه خودم می دانم از همه تشکر کنم. آقای نصرالله عبدالله مربی و کاپیتان من بوده و آقای بهتاش فریبا نیز کاپیتان من بوده و به همین دلیل قبل از بازی وظیفه خودم دانستم به سمت آنها بروم و عرض احترام داشته باشم . از آقای منصوریان هم تشکر می کنم که محبت کرد و برایم دسته گل آورد. اینها قشنگیهای فوتبال است.

 

او در ادامه گفت: بازی خوبی بود و ما شایسته برد بودیم. از بچه هایم تشکر می کنم. من چند وقت قبل هم به شما گفته بودم که آدم ثروتمندی هستم زیرا این بازیکنان باغیرت را دارم. دیروز هم آنها کاری کردند که به وجودشان افتخار کردم. بازیکنان من و به ویژه مهدی کیانی حرکتی پهلوانی انجام داد و بازوبند کاپیتانی را به اخباری داد تا دروازه بان ما روحیه بگیرد. این زیبایی ها است که در فوتبال می ماند. درست است که من در دو سال گذشته اذیت شدم و مسائلی را دیدم که باورشان برایم دشوار بود اما دیروز به بازیکنانم افتخار کردم و باعث شد کمی آن اتفاقات دو سال گذشته را که برخی انسانها - البته نمی شود به آنها گفت انسان - ایجاد کردند از یاد ببرم.

 

سرمربی تراکتورسازی افزود: در بازی دیروز تیم حریف به دنبال بازی مستقیم بود. ما می دانستیم از این بازی چه می خواهیم و یک راهکار ساده را انتخاب کردیم. فوتبال من تومن و پرس تیمی و آنها مجبور شدند به بازی مستقیم رو بیاورند. به مهدی کیانی گفته بودم که با یکی از مهاجمان آنها حرکت کند و با او بپرد و بقیه بازیکنان پوشش لازم را بدهند شما دیدید که آنها بجز یک صحنه موقعیت چندانی نداشتند. گل را هم دیدید که چگونه خوردیم.

 

قلعه نویی گفت: جدا از بحث فنی باید به این تیم احسنت گفت. اینکه شما بیایید در ورزشگاه آزادی و جلوی 40 هزار هوادار حریف و در آن بازی حساس به آن شکل گل بخوری و بعد به بازی برگردی ارزشمند است. البته ما در همان نیمه اول دو موقعیت تک به تک داشتیم و که نصیب حاتمی و ادینیو شد. در واقع می توانستیم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم. من این پیروزی را به مردم آذربایجان تبریک می گویم. روز گذشته دیدیدم که بازهم پرشورها به سکوها برگشتند و مطمئنا در آینده حضور آنها بیشتر خواهد شد.

 

وی درباره گلی که محمدرضا اخباری دریافت کرد گفت: طبیعی بود که من از بابت آن گل ناراحت شوم اما همانطور که چند هفته قبل گفتم بزرگان تیم ما واقعا بزرگی می کنند دیروز بزرگترهای تیم با روحیه ای که به اخباری دادند باعث شدند که به عنوان سرمربی تیم به وجودشان افتخار کنم. ما دیروز لیاقت برد را داشتیم.

 

قلعه نویی درباره برخی انتقادات به استفاده تیمش از اوت دستی گفت: دوستان درست می گویند لابد تک به تک هایی هم که نصیب ما شد از طریق اوت دستی بوده است. این بنده خداها معنی تک به تک و اوت دستی را نمی دانند.

 

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که فضای استادیوم را چگونه دید گفت: من به اتفاقات بازی سال گذشته کاری ندارم. ما آمده بودیم تا جوانمردانه بازی کنیم. فضا فضای خوبی بود و طرفداران دو تیم فقط تیم خودشان را تشویق کردند.ما هم در این فضا قدرت تاکتیکی مان را دیکته کردیم.

 

او درباره این موضوع که تعدادی از تماشاگران استقلال او را تشویق کردند گفت: فرهنگ استقلال و تاج طی 70 سال همین بوده است. البته بعضی ها با آن فرهنگ بازی کردند و باید یک روز جوابگو باشند. فرهنگ اصیل و 70 ساله استقلال با آن اتفاقاتی که در دیدار سال گذشته ما افتاد فرق دارد. آن روز عده ای به خاطر منافع شخصی شان با فرهنگ و کیان استقلال بازی کردند. البته فحاشی های آن روز 90 دقیقه بیشتر نبود اما حرکت زشت برخی آقایان برای همیشه در تاریخ ثبت شد.

 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید