تاکتیک قلعه‌نویی وارانه!

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

تاکتیک قلعه‌نویی وارانه!

تاریخ انتشار : 20 / 09 / 1395
تاکتیک قلعه‌نویی وارانه!
مجله اينترنتي پرستو
امیر قلعه‌نویی سیاستی جدید در برخورد با استقلال را این بار و بعد از بردن این تیم نشان داد.

 

به  گزارش خبر انلاین ؛این اولین بار نبود که قلعه نویی استقلال را می برد. او پیشتر با تیم های دیگری مثل مس ، تراکتورسازی و سپاهان هم این موفقیت را تجربه کرده بود. این برد اما با همه بردهای قبلی امیر ، تفاوت زیادی داشت. رفتارهای این مربی با همه آنچه پیشتر از او مشاهده شده بود ، فرق داشت.
 
یک هفته هیاهوی قبل از بازی و سکوت مطلق از سوی امیر. او که معمولا هفته ای یک یا دو بار با خبرنگاران مورد وثوقش حرف می زند و از برجام تا کتک خوردن دست فروش فومنی ، اظهار نظر روز و داغ اجتماعی ، سیاسی دارد و آنها را به فوتبال گره می زند و سپس از جفایی که در این سال ها در حقش شده است ، در تقابل با استقلالی که این بار از سوی یک جوان محبوب روی سکوها هدایت می شد ، خیلی زیرکانه رفتار کرد. قبل از بازی حرفی نزد. حتی کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی هم نرفت. در شروع مسابقه ، روی نیمکت تیمش نشست و دعوت منصوریان برای رفتن مت هوادارانی که تشویقش می کردند را هم رد کرد. برای همین وقتی بازیکنش را زدند و فریاد زد تا سکوها شعارهایی درباره غیرتش سر دهند هم خیلی مدارا کرد و بی واکنش ماند.
 
بعد از گل اول تیمش و درحالی که حاتمی خودش را در آغوش سرمربی انداخت ، نه مشتی گره کرد ، نه واکنشی داشت. خیلی آرام و محتا.
 
این بازی برای او بازی مهمی بود. مهمتر از همه تقابل های فصلش.او داشت دوئل می کرد با یک نماد. امیر که نماد سنت و تاریخ گذشتگی بود ، داشت با نماد جوانی و علم روز پنجه در پنجه می انداخت و این بار توانست به لطف اتفاقات بازی ، پیروز شود و حالا خیلی مهم نیست که منصوریان بگوید ، قلعه نویی با حربه اوت دستی شکستش داده است!
 
امیر دو فصل قبل و بعد از دو فصل ناکام ، به عنوان یک مربی سنتی تاریخ مصرف گذشته ، در پایین ترین سطح محبوبیت از استقلال رفت. طوری که خودش هم دیگر باورش شده بود دوره کاری اش به پایان رسیده. این قدر فضای رفتنش بد بود که تقریبا یک نیم فصل بی تیم ماند و مهمترین پیشنهادش ، خریدار عجیب و غریب ملوان بود که آن هم پول بده نبود!
 
امیر این فصل اما تفاوتی اسسی با امیر سال آخر در استقلال و همه سال های قبل از آن دارد. او حالا دیگر یک منیجر در تیمش است که خیلی کار فنی نمی کند. یکی مثل فرگوسن. شاید خودش هم پذیرفته دیگر آن دوره چند هفته ای بیست سال قبل در تمرینات از راه دور کریتوف دام و باشگاه بایرلورکوزن دیگر به کارش نمی آید که اساسا دوره خود کریستوف دام هم سالهاست که گذشته و بیش از یک دهه است جایی در فوتبال دنیا ندارد.
 
امیر حالا پذیرفته نیاز به دانش روز دارد و این مسئولیت را در تیمش دو دستیار با علم روز ایفا می کنند. تکسیرا را از پرتغال آورده است. یک دستیار هموطن کارلوس کی روش! مردی که در دو سه سال سیاه مربیگری اش ، بیشترین چالش را با او داشته. پس امیر پذیرفته فوتبال پرتغالی می تواند در ایران موفق باشد. نفر دیگری که در کادرش به شدت به چشم می آید ، یکی از همین مربی های نسل نوی خودمان است. سعید الهویی که کارش سال ها روزنامه نگاری بوده. یکی از خوره های فوتبال روز دنیا که کم از عادل یا بقیه نمادهای فوتبال ایران ، فوتبال ندیده و مدام فوتبال را آنالیز کرده و ایده دارد. این دو نفر بار علم روز را برای قلعه نویی به دوش کشیدند تا امیر هر بار کارش گره می خورد ، چشم به ستار یا جواد زرینچه ندوزد که در عمل قدم از قدمی برایش برداشته نشود.
 
او در این شرایط فرصت و مجال یافته تا تیم منیجر باشد و کارها را هدایت کند. چیزی که تفاوت تراکتورسازی با تیم های قبلی امیر را شکل داده است و دوباره او را در صف مدعیان قرار داده.
 
امیر در بازی با استقلال ، این تفاوتش را بیشتر به رخ کشید وقتی بعد از بازی هم به کنفرانس مطبوعاتی نرفت. او که با سوت پایان مسابقه فقط رفت و به منصوریان خسته نباشید گفت ، تصمیم گرفت در آن فضای احساسی رودرروی خبرنگاران قرار نگیرد و کلامی نگوید. گفتند فشارش افتاده بوده و حال خوش نبوده اما کسی که 90 دقیقه کنار خط آرام و قرار نداشت ، قطعا می توانست 15 دقیقه هم در کنفرانس خبری بازی انرژی داشته باشد. بخصوص در شب بردی که برای او خیلی بیشتر از 3 امتیاز داشت.
 
امیر اما ماجرای آن مشت های گره کرده برایش عبرتی شده. او رفت و سعی کرد در شرایطی که هواداران استقلال دلگیر از باختند ، خوشحالی نکند با این تاکتیک ، بیشتر خودش را برای بازگشت به روزهای باشکوهش بین هواداران تیم ، نزدیک کند. چیزی که حالا برایش حس انتقامی دارد. می خواهد روزی برگردد و تلافی کند همه آن شعارهای معروف درباره سنتی بودن و ناکارآمدی دانشش را!

اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید