ولایتی: همه اتفاق نظر داریم که مصوبه جدید نقض برجام است

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

ولایتی: همه اتفاق نظر داریم که مصوبه جدید نقض برجام است

تاریخ انتشار : 16 / 09 / 1395
ولایتی: همه اتفاق نظر داریم که مصوبه جدید نقض برجام است
مجله اينترنتي پرستو
در دیداری که اخیرا با نماینده پوتین در تهران داشتم او هم معتقد بود که دی‌میستورا خارج از وظایفش اقدام کرد و حلب باید هرچه زودتر آزاد شود.

 رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه اتفاق نظر داریم که مصوبه جدید نقض برجام است واگر قطعی شود و رییس جمهور آمریکا امضا کند قطعا جمهوری اسلامی پاسخی محکم و مقتضی و روشن خواهد داد.

 

به گزارش ایسنا،  علی اکبر ولایتی صبح امروز (سه شنبه) در نشست خبری کنفرانس امنیتی تهران خاطرنشان کرد:  امروز  سرعت وقوع تحولات در منطقه بسیار زیاد است و شاهد تاثیر آن در جهان هستیم.

 

وی ادامه داد: سرعت تحولات در منطقه غرب آسیا به قدری زیاد است که زمان برای تبیین و تحلیل تحولات بسیار کم است.

 

ولایتی تاکید کرد: وضعیت بی سابقه در تاریخ معاصر به ویژه در منطقه و عراق ، سوریه ، لبنان ، شمال آفریقا و یمن شرایط خاصی ایجاد کرده است و ایجاب می کند که همکاری‌های موثری را با کشورهایی که با ما همسو هستند ، داشته باشیم.

 

رییس مرکزتحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه امنیت منطقه  باید به دست کشورهای منطقه برقرار شود،  افزود: کشورهایی که ارتباط راهبردی با منطقه دارند مثل ایران سوریه، لبنان و عراق نشان دادند برخلاف خواست حاکمان عربستان سعودی، ایران به دولت‌های قانونی عراق و سوریه کمک کرد تا با تروریست‌ها مقابله کنند.

 

ولایتی با اشاره به برگزاری کنفرانس امنیتی تهران و اهداف آن گفت: این کنفرانس ۲۱ آذر ماه از ساعت ۸ تا ۱۷ در محل سالن اجلاس سران، درب شمالی و با اهدافی از جمله شناخت منطقه و ارائه تحلیل دقیق از آن ، تولید و تقویت ادبیات فکر و ایده، مشارکت در تصمیم سازی، موجه سازی، اجماع سازی و آینده پژوهی نظم امنیتی غرب آسیا برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: این نشست به احتمال زیاد با حضور علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی افتتاح می شود و تحولات سوریه، عراق، یمن و لبنان جزء محورهای گفت و گو  خواهد بود.

 

ولایتی با انتقاد از عملکرد دی‌میستورا به عنوان نماینده سازمان ملل در امور سوریه گفت: متاسفانه او کاری را که سازمان ملل به او محول کرده بود را درست انجام نداده و راهکارهایی ارائه می کرد که در صورت عملی شدن باعث تجزیه سوریه می شد و می توان گفت دی‌میستورا بیشتر از آنکه نماینده سازمان ملل باشد نماینده آمریکا بود.

 

وی ادامه داد: در دیداری که اخیرا با نماینده پوتین در تهران داشتم او هم معتقد بود که دی‌میستورا خارج از وظایفش اقدام کرد و حلب باید هرچه زودتر آزاد شود.

 

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخشی از این نشست خبری در پاسخ به این سئوال که احتمال افزایش آب سنگین در قبال نقض برجام گفت: اینکه در قبال تصمیم آمریکا چه واکنشی نشان می دهیم در کمیته نظارت بر برجام تصمیم گرفته می شود و نمی توان پیش بینی کرد.

 

ولایتی ادامه داد: همه اتفاق نظر داریم که مصوبه جدید نقض برجام است.

 

وی گفت: اگر این قطعی شود و رییس جمهور آمریکا امضا کند قطعا جمهوری اسلامی پاسخی محکم و مقتضی و روشن خواهد داد.

 

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص نظام در پاسخ به سئوالی در مورد دلیل حضور فرستاده ویژه پوتین در تهران  گفت: وی ملاقاتی با رییس جمهور ایران داشت و بعد از آن جلسه ملاقاتی داشتیم که مباحث مختلفی بررسی شد. عمده آن در مورد سوریه بود.

 

وی ادامه داد: درباره حفظ  تمامیت ارضی سوریه با روسیه اشتراک نظر داشته و با هرگونه پیشنهاد برای تجزیه سوریه مخالفیم‌. دو کشور مصمم  هستند که به دولت سوریه تا آزادی حلب کمک کرده و تلاش کنند تروریست ها و به خصوص النصره را از بین ببرند.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید