افزایش طلای جهانی در پی سقوط بازارهای سهام و دلار

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

افزایش طلای جهانی در پی سقوط بازارهای سهام و دلار

تاریخ انتشار : 23 / 07 / 1395
افزایش طلای جهانی در پی سقوط بازارهای سهام و دلار
مجله اينترنتي پرستو
طلای جهانی در معاملات روز پنج شنبه تحت تاثیر ضعف دلار و بازارهای سهام، اندکی افزایش یافت.

 به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور، ۰.۵ درصد افزایش یافت و به ۱۲۶۰.۳۴ دلار رسید که بزرگترین رشد یک روزه قیمت در حدود سه هفته اخیر بود.

 

در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر ۰.۶ درصد افزایش یافت و به ۱۲۶۱.۳۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز چهارشنبه، ۲.۱۰ دلار یا ۰.۲ درصد کاهش یافت و در ۱۲۵۳.۸۰ دلار بسته شد.

 

طلا روز پنج شنبه با وجود سیگنالهایی از احتمال افزایش نرخهای بهره آمریکا در دسامبر، صعود کرد. این فلز زرد روز گذشته پس از انتشار گزارش نشست سیاست پولی ماه گذشته بانک مرکزی آمریکا، در معاملات الکترونیکی با افزایش روبرو شد. این گزارش که پس از بسته شدن معاملات طلا منتشر شد، نشان داد که مقامات بانک مرکزی با وجود داشتن دلایل کافی برای افزایش نرخهای بهره، در سپتامبر از این اقدام خودداری کردند.

 

بر اساس این گزارش، اعضای متعدد کمیته تعیین نرخ اظهار کرده اند که افزایش نرخهای بهره بزودی ضروری خواهد بود اما این کمیته تصمیم گرفت دست نگه داشته و منتظر شواهد بیشتر از تداوم رشد بازار کار و تورم باشد.

 

نشست بعدی بانک مرکزی آمریکا در روزهای اول و دوم نوامبر برگزار می شود با اینهمه احتمال افزایش نرخهای بهره در این نشست که چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود، بسیار اندک است. در عوض معامله گران انتظار دارند نرخهای بهره در نشست دسامبر بانک مرکزی افزایش داده شود. نرخهای بهره بالاتر ارزش دلار را تقویت کرده و در مقابل، تقاضا برای کالاهایی که به این ارز معامله می شوند را ضعیف می کند.

 

به گفته بارناباس گان، تحلیلگر بانک OCBC، با وجود انتشار گزارش نشست سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا، قیمت طلا تغییر چندانی نداشت که نشان می دهد قیمت طلا در سطح کنونی ۱۲۵۰ دلار احتمال افزایش نرخهای بهره در سال جاری را هضم کرده است.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد موانع متعددی که برای رشد اقتصاد جهانی وجود دارد، ممکن است تقاضا برای طلا به عنوان دارایی امن را تقویت کند و این فلز تا پایان سال احتمال دارد مجددا به قیمت ۱۳۰۰ دلار صعود می کند.

 

بازارهای سهام آسیا در معاملات روز پنج شنبه به پایین‌ترین سطح در سه هفته اخیر سقوط کردند در حالیکه بازارهای سهام آمریکا و بازده اوراق خزانه در واکنش به آمار تجاری چین که کاهش چشمگیر صادرات در سپتامبر را نشان داد، دچار کاهش شدند.

 

شاخص دلار که ارز آمریکا را در برابر سبدی از شش ارز رقیب دنبال می کند، ۰.۱ درصد کاهش یافت و به ۹۷.۸۷۹ واحد رسید.

 

یک معامله‌گر طلا به رویترز گفت: بدنبال ریزش اخیر قیمت، علاقه به خرید بالایی در آسیا بویژه در چین و همچنین خرید طلا از طریق صندوقهای سرمایه گذاری تحت پشتوانه این فلز ارزشمند وجود دارد.

 

کاهش بیش از پنج درصدی قیمت طلا در هفته گذشته باعث شده تحلیل‌گران بیشتری دورنمای قیمت طلا را تنزل دهند. بانک ABN Amro جدیدترین بانکی است که به صف بانکهای بدبین به چشم انداز این فلز زرد پیوسته و اعلام کرده است با سقوط قیمت به پایین متوسط حرکت ۲۰۰ روزه که نزدیک سطح ۱۲۶۰ دلار قرار دارد، روند صعودی طلا در سال ۲۰۱۶ به پایان رسیده است.

 

این بانک هلندی اکنون انتظار دارند قیمت هر اونس طلا تا پایان سال ۲۰۱۶ به ۱۲۰۰ دلار برسد که کمتر از پیش بینی قبلی ۱۳۲۵ دلار است و سال ۲۰۱۷ را در ۱۱۵۰ دلار به پایان ببرد که کمتر از پیش بینی قبلی ۱۴۵۰ دلار است.

 

در میان سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۷ درصد افزایش، به ۱۷.۵۷ دلار رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰.۶ رشد کرد و به ۹۴۷.۶۰ دلار رسید که بزرگترین افزایش یک روزه از ۲۱ سپتامبر بود. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری، با ۰.۸ درصد کاهش، ۶۴۴.۱۰ دلار معامله شد.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید