بازار شکر در انتظار قیمت مصوب دولتی

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

بازار شکر در انتظار قیمت مصوب دولتی

تاریخ انتشار : 24 / 06 / 1395
بازار شکر در انتظار قیمت مصوب دولتی
مجله اينترنتي پرستو
معاون داخلی بازرگانی دولتی گفت:با توجه به عرضه شکر داخلی تاکنون قیمت شکر به نرخ مصوب دولتی نرسیده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان طی چند ماه اخیر در بازار شکر سونامی قیمتی به راه افتاد و نگرانی های مردم از حیث کمبود و قیمت را به همراه داشت.

این محصول درحالی ماه سوم گرانی اش را پشت سرمی گذارد که سخنگوی دولت برخی نوسانات قیمت ها از قبیل شکر را مقطعی دانسته و  12 مرداد ماه در بازدید از باشگاه خبرنگاران وعده کاهش نرخ شکر را به زودی اعلام کرد که با گذشت روزها از این تاریخ همچنان شاهد نا آرامی بازار شکر هستیم.

گفتنی است که در این مدت مسئولان امر به منظور تامین بازار، میزان عرضه را افزایش دادند تا بتوانند از سود جویی برخی افراد و نوسانات قیمت جلوگیری کننداما با وجود عرضه بیش از حد این محصول در بورس هنوز در برخی مغازه های سطح شهر شکر موجود نیست؟ به همین دلیل برای پیگیری وضعیت و چگونگی عرضه شکر در بازار به گفتگو با مسئولان ذیربط پرداختیم.

حسن عباسی معروفان معاون داخلی بازرگانی داخلی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به وضعیت قیمت شکر در بازار اظهار داشت: روزانه 10 الی 20 هزار تن شکر به صورت تحویل فوری و سلف در بورس عرضه می شودکه تا به امروز 256 هزار تن شکر از سوی بازرگانی دولتی در بورس عرضه شده اما از این میزان تنها 110 هزار تن به فروش رسیده است.

وی به روند رو به کاهش قیمت شکر اشاره کرد وگفت: با توجه به عرضه شکر داخلی تاکنون قیمت آن به نرخ مصوب دولتی نرسیده است. در حال حاضرنیز نرخ هر کیلو شکر در بازار عمده فروشی ها 2 هزار و 800 تومان است که انتظار می‌رود با نظارت دستگاههای مربوطه به نرخ مصوب دولتی برسد.

کارخانه های تصفیه شکر در تعطیلی به سر می برند

همچنین غلامحسین بهمئی دبیر انجمن تصفیه کنندگان شکر در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در حال حاضر نرخ شکر با کمی کاهش نسبت هفته های گذشته در عمده فروشی های سطح شهر 2 هزار و 900 الی 3 هزار تومان به فروش می رسد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نرخ شکر در خرده فروشی ها کاهش نیافته است، افزود: نرخ شکر در خرده فروشی ها تحت تاثیر افزایش قیمت قبلی است و امکان کاهش قیمت شکر تا رسیدن محصول داخلی به بازار وجود دارد.

دبیر انجمن تصفیه کنندگان شکر در خصوص وضعیت کارخانه های تصفیه شکر اظهار داشت: با توجه به انحصاری بودن شکر مواد اولیه کارخانه های چغندری ،مواد اولیه به کارخانه های تصفیه نرسیده که این امر کارخانه ها را به تعطیلی کشانده است.

وی ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی قصد مجوز واردات شکر خام به کارخانه های تصفیه را ندارد چرا که معتقد است به میزان کافی، کسری شکر از طریق بازرگانی دولتی و کارخانه های چغندر کاران تامین می شود.

بهمئی با بیان اینکه کارخانه های تصفیه باید از ذخایر استراتژیک استفاده کنند، عنوان کرد:علی رغم این دستورالعمل، شکر به کارخانه های تصفیه داده نشده و لذا اجازه ورود موقت شکر برای واردات داده نشده که ما هم اکنون، پیگیر دریافت مجوز برای داخل هستیم.

 نرخ شکر همچنان بالا است

قاسمعلی حسنی عضو اتحادیه مواد غذایی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به تاثیر عرضه واردات شکر در قیمت این محصول گفت: براساس گزارش مسئولین گمرک واردات و توزیع شکر چنان که باید در قیمت آن تاثیر گذار نبوده ،به طوریکه هم اکنون هر کیلو شکر در عمده فروشی ها 3 هزار و 250 تومان به فروش می رسد.

وی با اشاربه افزایش 40درصدی نرخ شکر در مقایسه با ابتدای افزود: دولت نباید عهده دار خرید، فروش، واردات و توزیع محصول باشد بلکه لازم است، واردات محصول را به بنکداران بسپارد و خود بر این امور تنها نظارت داشته باشد است

 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید