ناصر ایمانی : اصولگرایان سمت احمدی نژاد نمی آیند، مگراینکه تاریخ را فراموش کرده باشند

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

ناصر ایمانی : اصولگرایان سمت احمدی نژاد نمی آیند، مگراینکه تاریخ را فراموش کرده باشند

تاریخ انتشار : 08 / 06 / 1395
ناصر ایمانی : اصولگرایان سمت احمدی نژاد نمی آیند، مگراینکه تاریخ را فراموش کرده باشند
مجله اينترنتي پرستو
ناصر ایمانی تحلیلگر اصولگرا به تشریح فضای حاکم بر جریان اصولگرایی و راهبرد این جریان در انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

ایمانی در گفتگو با  انتخاب  اظهار کرد: هنوز انتخابات ریاست جمهوری به طور جدی مطرح نیست. فضای انتخاباتی 5-6 ماه دیگر شکل خواهد گرفت. البته باید بگویم سیاست های دولت و وضعیتی که در حال حاضر در کشور وجود دارد، اصولگرایان را متحدتر کرده است

وی در پاسخ به سئوالی در مورد سخنان اخیر صفار هرندی علیه احمدی نژاد مبنی براینکه کسی که از جبهه اصولگرایی خارج می شود باید منتظر عواقبش هم باشد، گفت: من از شما سوال می کنم، اگر یک چهره اصلاح طلب در مورد جبهه اصلاحات این حرف را می زد، آیا حرف درستی نبود؟ کاملا حرف درستی بود.  یعنی اگر کسی می خواهد حساب خودش را از این جبهه چه اصلاح طلب چه اصولگرا خارج کند باید منتظر عواقب آن هم باشد، عدم حمایت آن جبهه یعنی انتقادها و برخوردهای ان جبهه که به نظر من، حرف کلی و درستی هم هست.

ایمانی با این حال تصریح کرد: آقای احمدی نژاد هیچ زمانی نیازی به حمایت حزب و جناحی از نداشتند و اعلام هم می کردند من احتیاجی ندارم. این موضوع مربوط به الان هم نیست، برای سال 84 است. آقای احمدی نژاد هیچوقت خودش را محتاج به حمایت های هیچ جناح و حزب و گروهی نمی دانست و الان هم نمی داند. اگر خاطرتان باشد در انتخابات 84 اصولگرایان از ایشان حمایت کردند اما آقای احمدی نژاد هیچ موقع خودش را مستحضر به آن حمایت ندانست. الان هم همینطور است، اگر با فرض اینکه یک جناح یا حزبی از ایشان در انتخابات سال آینده و یا دور بعد حمایت کند ایشان خودش را محتاج به آن حمایت نمی داند. 

وی در پاسخ به این سوال که ایا اصولگرایان ممکن است از روی ناچاری به گزینه ی احمدی نژاد متوسل شوند، گفت: خیر، آسیبی که اصولگرایان از مجموعه دولت آقای احمدی نژاد خوردند، اصلاح طلبان نه تنها نخوردند بلکه فوایدش را بردند. اصولگرایان کاملا این درس را آموختند و سمت ایشان نمی آیند. بنابراین برای سال آینده یا دور بعد اصولگرایان قطعا از ایشان حمایت نمی کنند، مگر اینکه تاریخ را فراموش کرده باشند که چه آسیبی از آقای احمدی نژاد و تیم اطراف ایشان خوردند.

این تحلیلگر اصولگرا در پاسخ به سئوالی در مورد سخنان حمیدرضا ترقی درباره بسته شدن لیست پیشنهادی اصولگرایان برای انتخابات سال اینده و اضافه شدن اسم روحانی و احمدی نژاد هب آن اظهار کرد: آقای ترقی اگر از طرف یک جریان یا حزبی صحبت کردند باید رسما ان حزب اعلام نظر کند وگرنه تا قبل از آن نظراتشان شخصی تلقی می شود. به نظر من، مسلما همه گزینه ها می توانند مطرح باشند، منتها اینکه اصولگرایان به سمت کدام خواهند رفت، بحث دیگری است. اینکه آقای احمدی نژاد و آقای روحانی هم در لیست هستند به معنای این نیست که یا از ایشان حمایت می کنند. 

وی در پاسخ به سئوالی در مورد احتمال ورود سعید جلیلی به انتخابات و موضع اصولگرایان در این باره، گفت: همه گزینه ها مطرح است. گاهی گزینه هایی مطرح می شوند و رای می آورند که اصلا باورتان نمی شود مثلا انتخابات  سال 76 و 84 . کسی باورش نمی شد احمدی نژاد یا رئیس دولت اصلاحات رای بیاورند، حتی این در مورد خود اقای روحانی صدق می کند.
 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید